Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chjo... :D:D

8. 4. 2008

BAF! :D

Nečekané...

Opět mé výšplechty!

O rok starší, ukecanější, tupější, zdegenerovanější, šílenější Janie se hlásí!

Maysie a spol. (:D) jsou pravděpodobně zklamáni, že toto není nová kapitola, ale je to něco mnohem horšího! :D Mé žvásty!

Dlouho, předlouho můj Půlročník...eh, tedy Deník, nebyl nakrmen. Tak tedy něco přidávám.

 

Očekávaný zájezd do Paříže mě stál nohy – tedy obrazně. Poslední den, v Louveru jsem byla připravena zemřít. Ono je taky inteligentní si vzít jen jedny a k tomu takové ty šmejdské gumové botky. To opravdu může napadnout jen mě. Avšak přežila jsem, jak je vidno. Teď mě nohy bolí z jiného důvodu a na Paříž budu mít patrně doživotní vzpomínku díky do masa rozedřeným patám, karikatuře mého obličeje a hodně dalších věcí:

Ta neuvěřitelná vůně květinářství, které byly cítit na stovky metrů, třpytící se Eiffelovka nad mou hlavou při romantické ( a hodně chladné) projížďce lodí po Seině, přímo úžasné les crêpes, chvála mé angličtiny (:D prostě se musím pochlubit :D). Barča, která na náměstí tančila kozáčka do rytmu píšťaly na kterou hrál jeden krásný stříbrný elfík :D. Noci v autobusu při kterých jsem myslela, že některé zadusím. Noci ve formuli, kdy jsme si tajně přehazovali spirály na ohřívání vody a schovávali před učiteli spolužáky v pokojích, chechtaly se jak psychicky narušené ( Vlastně. Proč jak? Když...), naprosto totální vyčerpání, nákupy, dokonalé dopravní zácpy způsobené našim autobusem. Naštvaní řidiči u přechodů, škodolibé úsměvy francouzů u čerpacích stanic, kde jsme obsadili záchody za účelem ranní hygieny... Na toto se prostě zapomenout nedá. Chci tam znova a na dýl. Minimálně na dva týdny.

 

Co se týče školy... úplně na ní prdííím! :D Ale fakt... měla bych se nad sebou zamyslet :D. Snad na to jednoho dne prostě dojde. Nepropadám, zatím... uvidíme jak letos zvládnu matiku... Zlatý Závodný! Ten nás učil tomu, co naše mozečky dokázaly pochopit a co nám bylo alespoň k něčemu... ale ty stupidity co počítáme včil s tou ****** to je něco nepochopitelného. Jinak se tak nějak průměrně zhroršuju ve všem. Nikdo nejní dokonalý že.

 

Ale v čem se blížím dokonalosti je můj způsob (ne)chůze. Např.: má včerejší výprava z koupelny do kuchyně. Jdu... jdu... ohlédnu se na Kryštofa (náš perský kocour), který na mě zařval od vchodových dveří, otočím se zpět a otisknu si futro od kuchyňských dveří do čela a celým barákem se rozlehne můj proslavený řev „AU! DOPRD***!!!“

- takže, vemte si tenhle případ, Kryštofa vyškrtněte :D (většinou je to díky mé slepotě), futro nahraďte čímkoliv jiným (právě teď mi například spadla knížka ze stolu – pokusila jsem se jí chytit. Chyba. Spadla jsem ze židle, třískla hlavou do koše, vyvrátila na sebe židli a rozlila po sobě kafe. Neptejte se na momentální stav oné knížky.) a v případě přítomnosti dětí nahraďte „Dopr****“ slovem „Doprčic“ v případě absence i dětí i dospělých ho nahraďte slovem „KUR**“ a máte můj styl chůze/sezení/vůbec veškerého pohybu, který může člověk vykonávat.

 

Tádidádidá. Co se u mě děje dál? Hmm. Tak zase nic dobrého, jako vždy ostatně. Naší rodině hrozí další pohřeb – upřímně doufám, že se tomu vyhneme a nemocný tu ještě pár let pobude.

Já sama hypochondřím. Rozhodla jsem se, že už nebudu navštěvovat doktory, pokud to nebude opravdu nutné. Protože dokud jsem k nim nechodila, byla jsem naprosto zdravá. Teď by mě nepřekvapilo, kdyby mi zjistili tumor na mozku, prasklý obratel, poškozený žaludek a šedý zákal v oku najednou. Byla bych dokonce překvapená, jak málo toho je.

Stačí abych šla na stupidní preventivku a doktorka na mě něco najde, pošle mě k pěti dalším doktorům. Každý u mě najde něco jiného ale svorně tvrdí, že s tím nejde nic dělat – pobíháním po rehabilitacích následně strávím půl roku. Pak přijdu znovu k doktorce s chřipkou a ona mě pošle k jedinému doktorovi. Ten během 5 minut najde to, co těch ostatních pět přehlídlo, naprosto zruší jejich diagnózy o kterých prohlásí, že sice jsou dobré, ale že je způsobilo to co právě objevil on a s klidem udělá co? Napíše mi rehabilitace.

Opravdu není nic příjemnějšího než hodinu skákat na míči jak pako a platit 20 Kč za parafín. Jediné co se mi na tom opravdu líbí jsou ty masáže. To bych tam klidně ležela celý den.

 

Po dlouhé době, kdy jsem horko těžko byla schopná kvůli nedostatku času přelouskat Říkali mu Terazky (což je ke všemu jen polovina knížky :D) mě chytla knížkofilie. Tož tak jsem si řekla, že si konečně přečtu toho Eragona, když film tak pokašlali. Bichle jak cosik ( navíc jsem si půjčila dalších pár takových ) že mi taška málem urvala rameno. Konečně s tím dorazím domů otevřu to a naprosto mě ohromí nápis Druhý díl. Nevím kde se ve mě objevil ten talent, půjčovat si prvně druhé díly a teprve pak přečíst první. Každopádně Barry Trottel dopadl stejně – až doma jsem zjistila, že jsem si půjčila 2. a 3. díl. Zažaluju knihovnu. By měli na knížky nalepit OOBROVSKOU nálepku s nápisem PRVNÍ DÍL popřípadě DRUHÝ DÍL – pokud by to na tom obalu už nebylo napsáno. Jsem slepá :D potřebuju mít všechno na očích.

 

Další věc, která mě po dlouhé době chytla jsou PC hry. Před dvěma lety jsem k patnáctinám dostala od bráchy hru. Hmm, tak sem byla nadšená, nicméně jsem se jí až doteď neotevřela s tím, že si ji zahraju. Ale před pár týdny se brácha zeptal jak se mi hraje, tož sem něco zakvákala a vrhla se na zjišťování informací o tom co to vlastně mám.

Podle recenzí, které ji vychvalovaly až do nebes, jsem pochopila, že to možná tak špatné nebude. Tak jsem instalovala a pustila se do hry.

Nevím, nejspíš mi chybí to nadšení profesionální RPG hráčů, ale i po třech týdnech jsem stále na stejném místě (v první kapitole), stále mi chybí půl družiny a nemyslím, že Baldur’s Gate 2 je něco úžasného. Možná, že až budu mít víc času a začnu pořádně hrát, snad mě to zaujme. Prozatím zůstanu u svého The sims vacation (:D:D:D) kde je ovládání a princip hry naprosto primitivní a příležitostně se pokusím si instalovat The Sims 2.

 

 

Tolik k mému momentálnímu životu... :D Za půl roku se opět ozvu s novinkami :D  Zde pár photos :D

 

 

malá skupinkaPhotobucket

La DeféncePhotobucket

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

скважина на воду стоимость под ключ цена

(Andreiemm, 2. 3. 2021 5:42)

Ремонт скважин в Минске и Минской области
Услуги по ремонту скважин в Минске становятся все более востребованными. В последние годы люди стали более вдумчиво относиться к вопросу своего здоровья, поскольку наибольшее влияние на состояние здоровья оказывает окружающая среда и то, что мы из нее черпаем. Незаменимой в жизни и деятельности человека остается вода, ведь ее влияние на наш организм поистине велико. Улучшать качество воды люди научились по-разному: в квартирах появились разного рода фильтры, водоочистительные системы, а кто-то и вовсе покупает питьевую воду, состав и происхождение которой весьма сомнительны.
Состояние скважины и чистота воды Люди, знакомые с нынешними технологиями, предпочитают воду из скважин, пробуренных на своем участке. Подобный вариант считается эффективнее, поскольку такая вода очищена от загрязнений самой природой и существенно отличается от водопроводной полезным химическим составом. Большинство скважин на участках находится в пределах Минска и Минской области. Пользуясь скважиной, нужно понимать, что она, как и другое оборудование, нуждается в уходе. Несмотря на долгосрочность служения, не исключены потребности мелкого ремонта скважины и очищения от скопившихся отложений.Необходимость проведения ремонта скважины
Опираясь на количество ремонтных работ в Минске и Минской области, сотрудники компании «БурАвтоГрупп» составили список основных случаев ремонта:Повреждение водоподъемного оборудования
Изношенное состояние обсадных труб или же повреждение сальниковых устройств
Снижение дебита. Если вода поступает плохо, не стоит тут же делать вывод, что она вышла из строя. Подобная проблема требует тщательной проверки и поиска проблемы. В конечном итоге, каждая из этих причин исправима правильным планом ремонта и качественной технологией его выполнения.
Разновидность работ по ремонту скважин в Минске
Прочистка скважины предполагает проведение следующих работ:
Скребкование
Метод свабирования
Метод гидравлического удара
Пневмоимпульсный метод
Вибрационные и звуковые методы.
Каждый из них подразумевает улучшение проходимости скважины посредством чистки ее от рыхлых осадков, ставших причиной закупорки внутренней поверхности и фильтров.Трубы и из замена
Более трудоемкий процесс подразумевает замещение обсадных труб с их извлечением по различным причинам. Такие виды работ выполняются, если нет возможности поместить в скважину другую колонну меньшего диаметра. Подобная колонна при опускании создает гидравлический удар, в результате которого образование скорости подачи воды выше, чем ранее.
Ремонт скважинного оборудования в Минске
Это одна из «популярных» причин выхода скважины из строя, а ее ремонт подразумевает замену насоса. Основные точки обрывов — это места стыкования оборудования или труб между собой. Главной причиной обрыва в любом месте остается коррозия.Стоимость ремонта скважин в Минске Стоимость ремонта в Минске и области будет завесить от трех факторов:
Тип поломки Состояние самой скважины Ее местоположение. Вопросы гарантии При заключении контракта на бурение или ремонт скважины в Минске с нашей компанией, вы получаете гарантию на оказанный вид ремонтных работ. В последующем вы сможете быть спокойны за техническую исправность вашей скважины, а ваша семья получит по-настоящему чистую, вкусную и полезную воду. Отметим, что наша компания оказывает полный комплекс услуг по водоснабжению — бурение скважин в Минске, обустройство, установку насосного оборудования и др.

Это средство себя зарекомендовало

(Geraldven, 28. 2. 2021 8:24)

Возможно вы любите хорошо отдохнуть?
https://offeramazon.ru
Строго 18+
Не реклама

täcka över tatuering

(täcka över tatuering, 27. 2. 2021 11:37)


It's nearly impossible to find knowledgeable people in this particular topic, but you seem like you know what you're talking about! Thanks täcka över tatuering afch.sewomenpriz.com/news/taecka-oever-tatuering.php

förlänga ögonfransar malmö

(förlänga ögonfransar malmö, 27. 2. 2021 2:06)


I'm gone to inform my little brother, that he should also pay a visit this website on regular basis to take updated from hottest news. förlänga ögonfransar malmö markl.wommmewt.com/music/foerlaenga-oegonfransar-malmoe.php

чистка светильников

(Duglasocn, 25. 2. 2021 5:18)

Приветствую Вас друзья! https://drive.google.com/file/d/14O9w55SwmlE2-tlnmfFQS62GmpBmQNET/view?usp=sharing
Фирма по уборке помещений «LADYCLEAN» более 5 лет оказывает качественные услуги в Минске. Сотрудники компании — опытные профессионалы, готовые осуществить уборку жилых помещений, промышленных площадей, офисов. Наша клининг компания наведет порядок там, где Вы пожелаете. Клининг компания «LADYCLEAN» проводит самый широкий спектр услуг среди тех, которые могут предложить клининговые компании в Минске. Мы привлекаем клиентов не только качеством услуг, но и их доступной стоимостью. Мы работаем на конкурентном рынке, поэтому наша клининговая компания цены делает привлекательными для каждого клиента. Высокий уровень качества услуг достигается тем, что мы используем в работе новые качественные технические приспособления и используем безвредные чистящие средства.

hår frisyrer för tjejer

(hår frisyrer för tjejer, 25. 2. 2021 2:46)


Hello all, here every person is sharing these know-how, so it's pleasant to read this blog, and I used to pay a quick visit this web site daily. hår frisyrer för tjejer wommmewt.com/beautiful-things/hr-frisyrer-foer-tjejer.php

jack black texture cream

(jack black texture cream, 25. 2. 2021 2:03)


An outstanding share! I've just forwarded this onto a co-worker who has been conducting a little homework on this. And he actually ordered me lunch due to the fact that I found it for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to talk about this topic here on your internet site. jack black texture cream debo.prizezwom.com/travels/jack-black-texture-cream.php

Фундамент 8 на 10 цена

(Charlesguews, 24. 2. 2021 21:42)

https://novostroyka63.ru/ - Бетонный фундамент цена

Создание дома вашей мечты - это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента - это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

weleda cold cream review

(weleda cold cream review, 24. 2. 2021 15:23)


Wonderful work! That is the type of info that are supposed to be shared around the web. Disgrace on the seek engines for no longer positioning this submit upper! Come on over and consult with my website . Thank you =) weleda cold cream review mitt.sewomenpriz.com/decorations/weleda-cold-cream-review.php

förkyld eller pollen

(förkyld eller pollen, 24. 2. 2021 5:31)


I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was wondering what all is needed to get setup? I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very internet savvy so I'm not 100% sure. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Cheers förkyld eller pollen glosi.prizezwom.com/travels/foerkyld-eller-pollen.php

julgodis med lakritspulver

(julgodis med lakritspulver, 24. 2. 2021 3:54)

I have been browsing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. Personally, if all web owners and bloggers made good content as you did, the web will be a lot more useful than ever before. julgodis med lakritspulver idcy.sewomenpriz.com/beautiful-things/julgodis-med-lakritspulver.php

brainbridge commerce ab

(brainbridge commerce ab, 23. 2. 2021 13:47)


Hi! I realize this is somewhat off-topic however I needed to ask. Does building a well-established blog like yours take a lot of work? I'm completely new to writing a blog but I do write in my diary daily. I'd like to start a blog so I can share my personal experience and feelings online. Please let me know if you have any ideas or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it! brainbridge commerce ab frome.wommmewt.com/advice-girlfriends/brainbridge-commerce-ab.php

mjölkfri glass ica

(mjölkfri glass ica, 23. 2. 2021 8:14)


Hi there, I discovered your blog via Google at the same time as searching for a comparable topic, your web site came up, it seems great. I have bookmarked it in my google bookmarks.
Hello there, just was alert to your weblog through Google, and located that it is really informative. I am gonna watch out for brussels. I will be grateful if you happen to continue this in future. Many other folks will probably be benefited from your writing. Cheers! mjölkfri glass ica waytr.prizezwom.com/useful-tips/mjoelkfri-glass-ica.php

maca kapseln test

(maca kapseln test, 23. 2. 2021 2:21)


I think the admin of this website is really working hard in support of his web site, for the reason that here every data is quality based material. maca kapseln test perg.sewomenpriz.com/useful-tips/maca-kapseln-test.php

varberg energi kontakt

(varberg energi kontakt, 22. 2. 2021 14:32)


Hi this is kind of of off topic but I was wanting to know if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML. I'm starting a blog soon but have no coding expertise so I wanted to get guidance from someone with experience. Any help would be greatly appreciated! varberg energi kontakt quobu.wommmewt.com/for-men/varberg-energi-kontakt.php

vad kostar hårförlängning

(vad kostar hårförlängning, 22. 2. 2021 11:02)


I think this is one of the most important info for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on few general things, The website style is great, the articles is really nice : D. Good job, cheers vad kostar hårförlängning tohe.prizezwom.com/trends/vad-kostar-hrfoerlaengning.php

hotell continental halmstad

(hotell continental halmstad, 22. 2. 2021 2:14)


Paragraph writing is also a fun, if you know then you can write if not it is complex to write. hotell continental halmstad afen.wommmewt.com/travels/hotell-continental-halmstad.php

fotograf haninge centrum

(fotograf haninge centrum, 21. 2. 2021 14:52)


Hello there I am so glad I found your website, I really found you by accident, while I was browsing on Google for something else, Regardless I am here now and would just like to say thanks for a incredible post and a all round enjoyable blog (I also love the theme/design), I don’t have time to read through it all at the minute but I have bookmarked it and also added your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a great deal more, Please do keep up the excellent work. fotograf haninge centrum wommmewt.com/skin-care/fotograf-haninge-centrum.php

tina i fjällen

(tina i fjällen, 21. 2. 2021 14:13)


An outstanding share! I've just forwarded this onto a colleague who has been conducting a little research on this. And he in fact bought me dinner due to the fact that I discovered it for him... lol. So allow me to reword this.... Thanks for the meal!! But yeah, thanks for spending the time to discuss this subject here on your site. tina i fjällen reco.prizezwom.com/for-men/tina-i-fjaellen.php

recept på världens godaste soppa

(recept på världens godaste soppa, 21. 2. 2021 4:03)


I am regular visitor, how are you everybody? This article posted at this web site is truly fastidious. recept på världens godaste soppa gret.sewomenpriz.com/news/recept-p-vaerldens-godaste-soppa.php


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »