Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sblížení

Příspěvky

34. kapitola

1. 1. 2008

Tak. Kapitola, kterou jsem sepsala 31. prosince v 17:35 hodin je zde. Je to takové moje rozloučení s rokem 2007... a nejen s ním.

Doufám, že se vám tahle kapitola bude líbit. :)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 23

33. kapitola

24. 12. 2007

Tak a je to tady... :) 24.prosincec dorazil :) A jelikož jsem vám slibovala, že napíšu další kapitolu. Tak mi nezbývalo nic jiného než se k tomu vážně dokopat. Měla jsem dvě verze 33. kapitoly. Jednu s 12letým odstupem od 32. a druhou s 19 letým odstupem (cca :D ) U Sue vyhrála ta druhá :) Takže jí dávám sem. Doufám, že si ji užijete a já začnu kapitoly přidávat rychleji a rychleji :).

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 13

32. kapitola

8. 9. 2007

Tak... a je to tady... další kapitola. Srdce mi krvácí nad mou neschopností ji napsat lépe. Proto se omlouvám všem, které zklamu. Použila jsem tady písničku od Briana Adamse - Here I am.... moje nejoblíbenější :) , úžasně se mi tady hodila. Kdo si ji dokáže přeložit, pochopí proč jsem ji tady dala. Kdo angličtinu neovládá - máme internet, kde se dá najít skoro všechno :D i překlady písniček :D. Samotnou písničku vám vkládám dolů pod text. 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 21

31. kapitola

1. 9. 2007

Tadá! Další kapitola je zde a netrvalo mi to ani měsíc :D. Dneska mě prostě chytla chuť psát. Řekla bych, že na kvalitě kapitoly to moc znát nebude. Klasicky se děje velké prd. Ovšem tato kapitola je hotova a já můžu jít na další, která bude alespoň o něčem - o čem, to snad poznáte sami :).
 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 7

30.kapitola

11. 8. 2007

Zlomová 30. kapitola je hotova. Zlomová - hlavně proto, že se v ní děje hodně věcí, které zrovna nejsou moc v souladu s knižní předlohou. :) Nejspíš asi všichni nebudou nadšení tím, co jsem provedla, ale mě to tak vyhovuje. Konečně se něco dělo... alespoň minimálně. Je to prostě taková průměrná kapitola.  Omlouvám se, že mi tak dlouho trvá něco napsat, ale ona už prostě dochází chuť i inspirace. Navíc, když si přečtu nějaké úžasné dílko od nějakých schopných autorů, tak mě přepadne obrovský odpor k tomu, jak píšu já.  Omlouvám se, doufám, že teď už v psaní zrychlím.
 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 13

29. kapitola

10. 5. 2007

:D  A je to tadýýý! :D Opět jsem se dokopala k další kapitole.  Není to tím, že by se mi nechtělo psát, ale řešila jsem již zmíněný error - nad kterým už jsem si včera večer skoro rvala vlasy. Ten problém nemá název páč je sám názvem - Jayden (džejdn :D ) Neuvěříte mi to... ale já prostě n e v ě d ě l a!!! Sus vám to potvrdí, byla sem nervní jak sáňky v létě a celý dnešek jsem skoro na nic jinýho nemyslela. Tahle kapitola mě celkem vycucla, nevím čím to. První 3-4 stránky už jsem měla napsané strašně dlouho, ale jak říkám: byl tam ten problém se jménem. A zbytek jsem dopsala nad nekonečným posloucháním Misery od Pink ( je to duet ale vážně nemám páru kdo to s ní zpívá). Takže pěkné počteníčko!!!
 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 28

28. kapitola

18. 3. 2007

:D Tak jo lidičky dočkali ste se! :D Sice se v téhle kapitolce moc novinek nedozvíte... ale tak chtěli ste ji, máte ji mít! :D Je to poněkud chaoticky poslepovaný.... tááákže - Sabrina je v Americe - což znamená, že když Sab měla tři ráno tak Lil měla obřad... alespoň tak mi to nějak vychází...:D:D mno matiku sem nikdy neměla ráda. A jinak... se Siria se stal taťík až 4. listopadu.... :D Věřím, že sem to domotala, ale jinak to nešlo... sem prostě chaotik od narození. A navíc je to o hodně kratší než sem měla v úmyslu, jenže teď už vážně nemám ani tu chuť psát, takže pokračování se v nejbližší době konat bohužel nejspíš nebude, ale u mě je možný všechno, tak možná bude i nová kapitola! :D Takže příjemný počteníčko!!! :D:D
 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 9

27. kapitola

25. 2. 2007

Tááákže.... doufám, že oceníte jak sem se trápila.... páč tuhle kapitolu sem začala psát, kolem osmi hodin večer a skončila až teď.... 0:23... no řeknu vám, že dneska budu tuhá hned jak dopadnu na postel. Jinak, tahle kapitola mi dala zabrat... Liliin slib sem psala osmkrát... a furt se mi nezdá... asi 300x jsem pořád dokola poslouchala písničku od Avril Lavigne Girlfriend až mi z toho definitivně hráblo. Mezi tím jsem ovšem musela trochu přibrzdit a asi 60x jsem si poslechla No goodbay a Best in my od Blue a snažila se napsat co nejlepší sliby.... takže pište kometáře.... čekám na vaše reakce... P.S.:na kontrolování chyb už vážně nemám nervy... zkoušela sem to ale před očima už mám jenom postel....

P.S.S: vzhledem k tomu že sem byla účastnicí 4 svadeb - z toho třeh v kostele jako družička, tak si můžete být jisti, že nic z toho co sem použila v článku sem od nikoho neopsala.... pamatuju si to.... až moc dobře....:-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 14

26. kapitola

18. 2. 2007

Takže...:D po dloooouhatanánské době přidávám další kapitolu. Nečekejte od ní mnoho. Skoro nic se v ní neděje, ale musela jsem ji napsat protože kdybych ji vynechala tak by to asi pak nedávalo smysl...:D.Tento týden mám prázky, takže se mi snad něco podaří vytvořit... a neskopu to...:)

P.S: omluvte chyby a ještě nějaký divně zkomolený jména - word mi je opravuje a někdy je zapomenu opravit.....

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 10

25. kapitola

21. 1. 2007

Tak po té veleúspěšné kapitole jsem opět kapitulovala na svůj standard. V téhle kapitole se opravdu nic neděje. Prostě nudááááááááááá nudoucí. Ale doufám, že další kapitola se mi podaří skutečně tak jak chci.

P.S: komentuje a komentujte! =D

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sblížení | Komentářů: 8